Psychoterapia - Psycholog Wrocław, Plac Tadeusza Kościuszki

Aleksandra Watras – Psychoterapeuta

Nazywam się Aleksandra Watras. Z wykształcenia jestem psychoterapeutą, psychologiem a także trenerem warsztatu psychologicznego.

Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie specjalistyczne dla psychoterapeutów, akredytowane przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie a także pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

Jako psychoterapeuta swoje kompetencje podnoszę poprzez superwizję (konsultacje merytoryczne) a także poprzez praktyki i uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i kursach pomocy psychologicznej. W latach 2011-2013 odbyłam liczne staże kliniczne na Oddziale Leczenia Nerwic i Depresji w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz w Zakładzie Psychoterapii i Chorób Somatycznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Odbyłam również własną psychoterapię.

Aktualnie pracuję jako psychoterapeuta osób dorosłych w Ośrodku Psychoterapii RÓWNOWAGA. Moimi klientami najczęściej są osoby doświadczające depresji, stanów lękowych, trudnych do zrozumienia stanów emocjonalnych, osoby skarżące się na niskie poczucie własnej wartości i brak poczucia, czego chcą od życia a także osoby przeżywające stres w pracy, na studiach i trudności w relacjach z innymi.

Od 2013 r. swoimi działaniami wspieram ogólnopolską akcję psychoedukacyjną „RE:akcja w depresji”prowadząc bezpłatne konsultacje i warsztaty dla osób doświadczających depresji.

Praca jako psychoterapeuta daje mi możliwość pomocy innym osobom w odkrywaniu i wyrażaniu siebie takimi, jacy są.

Kontakt: ola.watras@gmail.com, tel. 519-115-142